OOTD ja sõbranna sünnipäev:D

Eile sai siis jälle ühe sõbranna vananemist tähistada aga seekordne pidu oli natuke teistmoodi:D

Sõbrannale ajasime suure suuga, et lööme end ikka kõik lilleks ja paneme uhked kleidid selga, siis vähe fääntsim olla jne. Oi sõbranna pablas ja käis endale linnast kleitigi otsimas, sest noh nii me ju kokku leppisime 😀

Reaalsus oli aga teine…ja sõbrannadega leppisime meie omavahel väheke teistmoodi outfiti kokku,et las sünnipäevalaps üksi särab siis uhkelt meie keskel.

R sünna ja muu 038                                                      Püksid: Tally Weijl
                                                      Pluus: Matu oma:D
                                                      (UUS SOENG on kaaaa)
Ma arvan,et üllatus oli päris hea, kui kogu seltskond ilusate kleidikeste asemel kandsid lühikesi pükse ja meeste t-särke.

Sõbranna ÕNNEKS endale kleiti ei leidnud (parajad süümekad hakkasid tekkima, et kui nüüd meie pärast uue kleidi ostab) aga kaunimalt oli riides kui meie küll:D

R sünna ja muu 034
Ja ma ei saa mainimata jätta, et mul pole ammmu ammu nii lahe olnud ja kõhulihased said ka korraliku treeningu naermisest (ehk lunastasin sellega oma krõpsude õgimise).

Ma tundsin,end kohati kui jälle 15 ja klassiõhtul….soola-pipra veskid olid meil mikrofonideks ja me laulsime,tantsisime nagu ühel õigel diskol vanasti. Keset tantsumöllu suutsime nii muuseas teha ka oma väikse bändi VALLATUD PÜKSID (või siis Sandra jaoks SANDRA JA VALLATUD PÜKSID), videomaterjali ja tõestust,kui hullupööra lahedad me oleme, on õnneks palju:D

Ei puudunud ka väike lauluvõistlus, kus üks laulis kõrvaklappidega ja teised arvasid….ja isegi kui enamustele on elevant (või terve kari elevante) kõrvadele astunud,siis ka kõige häbelikumad laulsid ja nautisid seda…..noh publik oli võrratu ka ju. Ja nagu ikka tuli ka paar varjatud annet välja…aga noh need vaiksemad on alati sellised, et varjavad oma andeid ja siis tulebki selliste lahedate mängudega need üles otsida.

Õhtu (loe:öö) lõpuks mängis ainuke peol olev meeskodanik meile kitarri ja meie saime veel omakorda laulda….tunne oli nagu istukski reaalselt kuskil laagris lõkke ääres….ainult,et lõkke asemel oli meil söögilaud.

3 kommentaari “OOTD ja sõbranna sünnipäev:D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s