Kingitustest

Ei möödu ühtegi püha/tähtpäeva,mil ma jälle kuskilt ei loeks, et milleks vaja neid kingitusi teha? Kas on mõtet raha raisata? Kas pühade tähendus ongi siis kingitused?

Mina mõtlen jällegist vastupidi…aga miks mitte? Kellele ei meeldiks kingitusi saada? (jah teil kõigil suud suitsevad,kui väidate et teile ei meeldi)…ja miks ei peaks,siis neid toredaid pühasid veel toredamaks tegema mõne vahva kingitusega:)

Ma suudan tegelikult täielikult mõista neid,kes väidavad, et kingitusi ei pea tegema ainult pühade puhul…mis võiks olla veel toredam,kui ühel suvalisel päeval ootab sind kodus mõni ammu ihaldatud asi. Samas kui ma väga väga väga tahan endale näiteks uut lõhna, siis minu jaoks ei ole väga vahet ka,kas ma saan selle kohe täna või leian selle hoopis mõni aeg hiljem kuuse alt.

Ma suudan täielikult mõista neid,kes väidavad, et pühade ajal on kõige tähtsam toredalt aja veetmine, näiteks koos perega. Suurem osa pühadest möödub mul tõesti perega ja mulle alati meeldivad väga meie koosviibimised….isegi venna sarkastilised nalju,ootan ma alati.

….ja kui nüüd näiteks jõulud tuua, siis kirss tordil on ikkagist jõuluvana,kes meile kõigile kingitusi toob. Vahet ei ole kui vana keegi on, kingitusi avad kõik alati õhinaga…..kingitused pole kõige tähtsamad, aga need on osa siiski meie pere traditsioonist.

Ma suudan täielikult mõista neid,kes väidavad et pühade ajal (toome näiteks jälle jõulud), toimub igasugune üleostmine. Paljud tõesti alustavad oma jõulushopinguid juba mitu kuud varem ja aina ostavad ja ostavad….ja lõpuks paljud ei kujuta ettegi,kui palju raha nad on raisanud ja kui palju üleliigset kraami ostnud. Meie peres on näiteks loosipakid,mis on ideaalne võimalus piirata jõulude aeg pankrotistumast. Iga üks saab pisikese paki,mille ostmisel on arvestatud inimese soovidega (soovid panevad igaüks lipikule koos oma nimega kirja). Ja kuigi ma sooviksin jõulude aeg  kingitusi teha kõigile,keda tunnen siis hoian end tagasi (ja odavaid aga väga andekaid kingiideid leiab ka pinterestist). Seega jah, ma ei ütle et see kingituste ostmine paras hoop rahakotile poleks aga mulle tõesti meeldib kingitusi teha ja suhteliselt odava raha eest leidub samuti väga vingeid ja kvaliteetseid asju poodides .

Minu jutust vist on aru saada, et ma olen üks suur kingitegija….täiesti tõsiselt, andke mulle aint üks püha ja mina valmistan ka selleks puhuks kingi:D….ja peale selle,et mulle meeldib kingitusi valida/meisterdada, siis üks lõbus tegevus on ka nende pakkimine.

Ma tõesti ei oska kirjeldada,kui väga ma ootan jõulukinkide shopingut juba….tõotab tulla üks vahva ja loodetavasti stressivaba päev:D

Ehk siis kogu minu jutu point on see, et kingitused ei ole tõesti kõige tähtsamad pühade puhul ja ma mõistan neid,kes arvavad väheke teistmoodi aga ei ole mõtet ülemõelda seda kingitusteteemat sest üks kingitus teeb alati tuju paremaks, vahet pole kas on püha või mitte:)

Seega soovin häid kingiideid, vahvaid kingitusi ja nobedaid näppe siia jõulukuusse:)

jõul2014 172

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s