Hannast

*Reedel oli Hanna esimene lasteaiapidu. Muidugi pisikesed said ka võimaluse laval särada ja no kuna Hanna nii tihti haige on olnud,olin end ettevalmistanud selleks,et ega väga ta seal laval miskit ei tee….kui siis seisab niisama armsalt keset lava. Minu suureks üllatuseks tegi ta ikkagist suurema osa kaasa ja ma olin oodatust emotsionaalsem. Kes siis oleks osanud arvata, et nähes oma last lava peal puupulki kokku tagumas, toob pisarad silma?

Hiljem oli meil tükk tegemist,et pärastiseks valmispandud muffinitest teda eemale hoida. Peale kontserti jagati siis iga lapsele lõpuks üks muffin ja paluti see oma isale viia. Me olime 1000% kindlad, et kui Hanna oma issini jõuab on muffin tal kurgust alla kugistatud….ja see hetk,kui ta jooksis selle koogikesega oma issi juurde, ise pikka pikka aega seda süüa ihaldades, olin ma sõnatu. Imearmas!

*Käisin eile jalutamas ja tuppa tulles teatas Matu,et tal on selline tunne, et Hanna laulab…..oli ringi käinud ja ühte ja sama fraasi korrutanud. Mina ei osanud sellepeale miskit kosta….äkki lasteaiast külge jäänud miskit?

Järgmine hetk juba kuulen Hannat lalisemas ÄÄÄ-ÄH, ÄÄÄ-ÄH….Ma pidin siis läbi suure elevuse seletama Matule, et aga see on ju see sama mõmmilaul,mida ma Hannale sünnist saati laulnud olen!

*Hanna sõnavara on viimasel ajal nii palju arenenud ja mõned üksikud laused lipsavad ka tema suust välja…..noh enamjaolt külavad need nii: Hanna tahab kommi! Anna kommi! Kus kommi on?

*Varsti varsti kaheseks saav Hanna on kohvimaniakk! Ei kohvi pole ta kunagi mekkida saanud aga millegipärast nõub ta seda päevas 1843 korda, valmistab seda oma titadele, joodab seda mulle sisse(õnneks küll nähtamatut) ja üleüldse ma tunne, et liiga palju oma ajast mõtleb ta kohvile:D

*Millegipärast Hanna tihtipeale tahab koju minna….mul ei ole õrna aimugi,kus ta oma pisikese aruga elab aga nähtavasti mitte minu juures. Kohe tõsimeeli toob oma õueriided ja nutab: kojuuuu,kojuuuu.

*Muidu hammustaja tüüpi Hanna pole aga varbaid meeldib talle hirmsasti näksata, mis mingil imelikul kombel on niii armas.

*Kuna see nö beebikõht ära kaob? Hanna muidu sale pliks aga selline tunne, et ta on korvpalli alla neelnud…

(kus huvitav mu korvpall on?!)

*….et selle postitusega algust saaksin teha, panin Hanna rapuntslit vaatama….ja seda,et meie elamises midagi peale maša ja karu vaadatakse on suur asi!

*Hanna oskab nüüd oma kätega näidata,kui palju ta mind armastab:’)

kõike 025

Sai natuke ülistav postitus,kui tore ja tark mu laps on aga mõtlesin miskit positiivset kiirelt kirja panna enne kui ma oma plaani vabatahtlikult hullumajja sisse kirjutada, teoks teen…sest see sama armas inglilokikestega tüdrukutirts nimega Hanna on loobunud magamisest. Nii lõunaunest kui ka ööunest. Tere tore onja.

4 kommentaari “Hannast

 1. See kõtu ongi väikestel lastel ees 🙂 Minu arvates on see täiega nunnu! Aga kui mu Saara hakkaks kojuminemist nõudma, siis ma arvaksin, et tegemist on mälestustega eelmisest elust. Ausalt! Ma usun reinkarnatsiooni. Ma küsiksin talt igasugu küsimusi nagu kus ta kodu on, kes seal on, mis seal on jne. 😀 Ja siis tuletaksin talle meelde, et tema kodu on nüüd siin ja üritaksin kiusatusest hoolimata mitte liiga hullult uurima-puurima hakata ja loota, et need mälestused teda liialt häirima ei hakka.

  1. eh,sellepeale ma poleks tulnudki :D. Iseenesest usun samuti reinkarnatsiooni aga loodan, et sellega ikka tegemist ei ole ja laps ajab lihtsalt miskit sassi:D

 2. Nii armas lugemine oli, aitäh!
  Ja väike kohvitante on meil ka, ikka kohvi-kohvi-kohvi! Nukudele-karudele-kassidele kohvi, emmele kohvi jne 🙂 Õnneks on nüüd viimasel ajal üle läinud see kohviteema, enam me nii palju kohvi jooma ei pea tema tassidest 🙂
  Aga see väikelapsekõht hakkab 5.aastaseks saades kaduma ja 7-aastased on juba palju piklikuma lapse kujuga, ära muretse 🙂 Aga kus su korvpall on, seda ma tõesti naersin 🙂
  Rõõmsat sügist!!

  1. Vähemalt lapse tehtud “kohvi” võib tõesti hommikust õhtuni juuda, niiet süda ei puperdaks ka öö otsa lakke ei vaataks:D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s