Kohutav kahene?

Kas selline asi on olemas?

….ja siinkohal ootan ma muidugi kätemerd ja vastuseid, et muidugi mitte!

Tegelikult pole ma kunagi sellest “kohutavast kahesest” kunagi aru saanud….et kas tõesti on lastele sündides sisse kodeeritud, et nii kui nad kaks saavad (hakkavad saama) siis tuleb hakata oma iseloomu näitama…ja noh seda mitte just kõige paremast küljest.

Jah,kui aus olla,pole ma sellesse väga süvenenud ka, et äkki laste puhul on see tõesti üks imelik vanus,kus maailmaavastamist on rohkem, lapsed suudavad rohkem sõnadega oma tahtmist väljendada ja selleks ajaks vb paljud mõistavad,et jonniga on ka täitsa võimalik oma tahtmist saavutada….sest ega need emad on ka kõigest inimesed,kes vahetevahel alla annavad ja peale 2tunnist jonnihoogu lõpuks selle multika siis 13548 korda uuesti käima panevad.

….või noh nagu Hanna puhul viimasel ajal,siis käivad asjad nii, et kõigepealt tuleb demonstreerida oma kõige valjumat jonnihäält, et emme talle mašat ja karu paneks. Nii kui ma maša ja karu multika tööle olen pannud, tuleb näidata, et eelnev jonn oli ainult algus ja seejärel näidata,kuidas ta oskab veel suuremat kisa teha ja samal ajal kätega vehkida ja oma mänguasju loopida, sest ega jumala eest ta tegelikult ei tahtnud mašat ja karu,vaid hoopis lotet. Panen tööle lotte,lootes et hetkeks saan nüüd ka maha istuda ja oma rahulolevat last nautida…

……VÄÄÄÄÄÄÄ, KINNNI, VÄÄÄÄÄÄÄ KINNNI (tõlge, pane see k*radi multikas kinni)

Kogu see jant lõppeb siis sellega, et panen teleka kinni ja laps läheb võtab kapist endale nt pusle ja hakkab mängima. Jahmmm, milleks kogu see eelnev jama siis kallis lapseke?!

Multikad tõin hetkel ainult näiteks, sest enam-vähem kehtis see ka kõige muu kohta…sest mul on aimdus,et Hanna hetkel ise ka aru ei saa,mis ta nüüd täpselt tahab ja mida mitte….jonnida tahab,vat ma ütlen!

Ja magada ka kohe kindlasti ta ei taha….mis omakorda jälle kinnitab mulle,et ega laste puhul ei saa kunagi milleski kindel olla. Hanna,kes siin mingi aeg päris pikalt magas hommikul 10-11ni, on täielikult tagasikäigu peal….ehk kella 10st sain 9(väga tip-top veel), kella 9st sai kell 8 (uni on hirmus aga täitsa ärgatav kellaaeg) ja nii edasi, kuniks pidin end hommikuti kella 6st voodist välja veeretama….ja mina,kui üks suur unemati, koban küll hommikuti käega neid tikke taga, et väevõimuga oma silmi lahti hoida.

Peale hommikuse varajase ärkamise, keeldub Hanna ka magamast lõunaund ja noh ööunest pole mõtet rääkidagi, sest isegi kui ma ta kuidagimoodi magama saan,siis pean arvestama sellega, et üks mudilane on juba varsti minu voodis, oma mitte enam nii pisikeste jalgadega, mind näkku löömas.

Seega kohutav kahene või mis?

Täpsustan üle, et Hanna tegelikult veel ei ole kaks aga kohe kohe on ka see päev tulemas….ja sellega seoses on mul kõige selle kisakoori (jah Hanna annab üksi kokku terve koori) juures vaja korraldada nädalavahetusel 2 sünnipäevapidu….ja kui ma kuu aega tagasi olin ütlemata elevil,et saan oma pisitirtsule pidusi korraldada, siis hetkel ma magaks heameelega selle nädalavahetuse hoopis maha.

Pean ausalt tunnistama,et ainuke päästerõngas on hetkel lasteaed, mis annab mulle neil päevil,kui Hanna seal aega  natuke jõudu koguda ja selle elukese siin kuidagi joonde jälle saada. Hetkel lõpetasin Hanna sünnipäevade menüüga ja nüüd üritan veel natuke dekoratsioonidele mõelda.

Igatahes ma loodan, et see periood lõppeb nüüd kibekiirelt ära ja et ma saaksin siia kirjutama tulla positiivsemal toonil…..kui üldse selleks üks jorupilljonn aega annab.

….ja Hanna kui sa seda postitust kunagi lugema peaksid sattuma, siis tea et emme armastab sind sellegipoolest ülekõige!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s