No tere november

OH EI…ja käes see kuu ongi! Kuu,mis tekitab minus kõige rohkem elevust ja samamoodi kõige rohkem stressi. Ma küll kurtsin oma rasket elu novebrist-detsembrini ka eelmine aasta aga noh mis seal ikka…et kõik ikka aru saaksid,mis toimuma hakkab, siis ma aina kordan end:D

Mida lähemale see kuu jõudma hakkas,seda rohkem paanikatunnet ma endasse kogusin…aga kuidas siis teisiti,kui suurem osa mu pereliikmetest on otsustanud sündida novembris (ja detsembris) + Matu pereliikmete sünnipäevasi mahub ka veel sinna.

Mis ma siis siia väikesesse novembrikuusse kõik ära mahutama pean?

Kuigi sünnipäevade rodu hakkab homsest pihta ja lõppeb täpselt novembri viimase päevaga, siis nagu ikka kõik üritused tuleb pressida nädalavahetustele. Seega olen enam-vähem kõik pidustused peas kokku löönud ja IGA NÄDALAVAHETUSEL on hetkeseisuga vaja kas midagi ise korraldada või kuskile kohale imbuda, mitmel nädalavahetusel ongi mõlemad päevad juba ära broneeritud. Halleluuja noh.

Kuna pidustusi on tõesti palju ja rahakott saab korralikult peksa, siis oma sünnipäeva tähistamise sõpraderingis  pean ära jätma, ma lihtsalt ei leiaks selleks ühtegi vaba aegagi (nuuuks)….ja kuna Matul see aasta juubel,siis panustan seekord rohkem tema sünnipäevale:)

( kui rahast rääkida,kas mu arvuti ei saaks mitte halvemal ajal mulle märku anda, et meievaheline koostöö hakkab lõppema:S)

….aga nagu ma mainisin,siis samamoodi olen elevil (mitte elevil aasta vanemaks saamise puhul, sest vabandust aga äkki aitab vananemisest:D). Terve kuu saab pidevalt igast head ja paremat süüa vähemalt, sest enne jõule on ju vaja magu välja venitada;)

Seega hoidke pöialt, et ma selle kuu jälle edukalt üle elaksin (a mis mul muud üle jääb onju) ja samamoodi suudaksin selget mõistust jätta ka detsembrisse, sest ega see kuugi parem pole…..detsembri üle olen ma muidugi rohkem eufoorias,sest minu väike präänik-väänik saab juba kaheseks ja no sõna jõulud,vist ei vajagi rohkem kirjeldust, kui ootusärevil ma olen.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s