Kui ma väike olin siis…#2

Meenutades lapsepõlve mälestusi,panin tähele kui seinast seina mu mälu töötab. Ma mäletan osasi seiklusi niivõrd hästi,nagu oleks need hiljaaegu juhtunud…kui ma ise olin aga mingi 4aastane. Samas ei mäleta ma palju asju,mis juhtusid näiteks paar aastat tagasi.Igatahes järgmine meenutus ongi lasteaia ajast….

Mul oli lasteaias üks hästi tore rühmakaaslane, kellega ühel suvakal päeval mõtlesime,et täiega lahe oleks kodust ära põgeneda(ärge küsige,miks me arvasime et see nii lahe on). Tegime hullult plaane ja asju lasteaias…..või noh meie suur planeerimine nägi välja rohkem nii,et leppisime kokku,kus põõsas peidame ja et võiks süüa ka kaasa võtta.

Järgmine päev kui lastekas õueaeg oli, siis peitsimegi end lasteaiahoovis olevate puude taha. Ma ei mäleta,mis ma kodust söögipoolist kaasa olin vedanud aga kindlasti ei olnud see midagi maistvat või erilist (või äkki ma ei võtnudki midagi, mhhh kes seda enam mäletab) aga sõbrannal olid taskud igasugust head ja paremat täis,kommi küpsist jne.

Lapsed nagu me olime,pistsime me kõik selle nänni kohe nahka…..ootasime kuni kõik lapsed ja kasvatajad hakkasid tuppa minema ja….

….jooksime ise ka järgi,sest me ei julgenud lasteaia hoovist väljuda.

Järgmine päev kordus sama. Sama maitsvad olid ka sõbranna kaasa tassitud maiustused. Ja nagu arvata oli siis me ära ka endiselt ei põgenenud.

Ja meie plaan “põgeneme kodust ära” kestis päris mitu päeva aga enam mitte sellepärat, et ma oleks reaalselt kuskile põgeneda tahtnud, vaid ma tahtsin ikka neid samu häid sõbranna maiustusi veel ja veel saada.

Jutujätkuks selle sama sõbrannaga läksid meie teed lahku,kui kooli minnes sattusime erinevatesse klassidesse aga minu suuureks suureks üllatuseks kohtusid meie teed jälle ülikoolis,kus ülla-ülla, sattusime samale kursusele:D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s