Kui ma väike olin siis…#1

Kas mitte kõigil pole need kõige naljakamad ja piinlikumad lood, leidnud aset lapsepõlves?! Miks mitte siis neid jagada ka teistega….meelelahutus missugune ju:D.

Seega tekkiski mõte tekitada enda blogisse kohe eraldi rubriik “Kui ma väike olin siis….”! Muidugi sõna väike on üpriski laialdane aga mängime siis nii, et kõik,mis on piisavalt piinlik,et seda tunnistada täiskasvanuna, läheb selle alla, et olid veel noor ja loll:D. Ja kes meist poleks olnud noor ja “loll”…või peaksin hoopis ütlema kaval.

Minu esimeses loos ongi peategelased väike (u5-6aastane)Kati ja tema väikevend….ja kuidas me täiega kavalad olime.
———————————————————————————————————————

Mäletan,kuidas väiksena tihtipeale emme jõi mingit imelikku jooki,mida meile lastele ta kunagi ei pakkunud…ilma, et keegi jõuaks vasakule mõelda siis mainin ära, et tegemist oli kõige tavalisema puljongiga.

See sama puljong muutus aga minu ja väikevenna jaoks kinnisideeks….mismõttes emme joob ja meile ei anna, meie tahame kaaa. Nii me empsile pinda hakkasime käima….ega ta kade polnud, vaid üpriski kindel,et meile see ei maitse. “Ikkka maitseb, emme tahameee puljongit! Puljongit, puljongit,puljongit!!!”

No kaua sa neid kõrva ääres inisevaid lapsi kuulata jaksad. Suure pinnimise peale valmistas emps meile puljongit ja tõreles veel, et olgu see nüüd joodud ka ja tema ei taha näha, et peale paari lonksu meile see ei maitse.

Kujutage ette pilti kuidas kaks pisikest mudilast laua ääres istuvad ja niii elevil sellest “suurte inimeste” joogist. Võtsime kohe suured sõõmud ja…..

….ja kujutate pilti,et see EI MAITSENUDKI meile.

Kohe niii paha oli, et peale paari lisa lonksu (et äkki ikka maitseb),ei suutnud me seda enam endale kurgust alla valada….aga no mis sa nüüd teed, emme saab ju nüüd pahaseks. Kiiremas korras tuli välja mõelda plaan, enne kui ema teisest toast naaseb ja meie krimpsus nägusi ja poolikut puljongikruusi näeb…

….ja ega me rumalad ju olnud, me olime kõige kavalamad lapsed maamunal ja tilgutasime selle puljongi endale püksi. Püksid imesid suurema osast puljongi endasse ja kae nalja, tühjaks need kruusid saidki.

Emps naases kööki ja kiitis, kui tublid lapsed me oleme! Meie vennaga võtsime kiituse laia naeratusega vastu ja jooksime kiiruga oma märgade pükstega välja mängima.

scan0018

Kuna ma suurima heameelega loeksin,mis vahvaid asju saatsid ka teised korda, kui nad väikesed olid, siis loodan, et minuga ühinejaid on veel. Minu järgmine lugu aga juba järgmisel nädalal!

,

2 kommentaari “Kui ma väike olin siis…#1

    1. hehe, ega ma ise ka täpselt ei tea,kaua mu mälu minuga koostööd teeb ja oma mälestusi kirja panna saan:D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s