Hanna tegi kunsti

Ma olen alati nii kade, kui keegi postitab pilte,kuidas nad lapsega miskit vahvat meisterdavad. Mulle hullult meeldib lõikuda,kleepida,liimida jne ja ma nii tahaks seda kõike oma lapsega teha aga siis leian end alati mõtte juurest,mida ma küll  oma aasta kümnekuusega teen.

Ma ei tea,kas mina olen lihtsalt nii vaimuvaene või on neid tegevusi tõesti nii vähe,mida selliste pisematega meisterdada annaks.Või ma alahindad oma pisikese võimeid? Või kardan seda korralagedust?

Igatahes, kuna sügis on käes ja see on kuidagi nii ideaalne aeg millegi kallal nokitsemiseks, siis ilma pikema mõtlemiseta, leidsin et mingi “kunstiteose” me Hannaga kahepeale ära teeme.

….ja noh kui aus olla,siis mul olid tegelikult meeletud süümekad, kuna Hannal lasteaias toimus ka sügisandindest meisterdamine aga mina olen lohakas olnud ja pole seinalt neid väikseid teateid lugenud. Seega polnud mul see päev midagi kaasas ja me polnud sugugi selleks valmistunud.

…ja kõik toimus tõesti ilma igasuguse pikema mõtlemiseta. Üks õhtu korjasime pargis lehti ja järgmine päev tõstsin Hanna laua taha, andsin talle ette need samad lehed, tavalise valge paberi ja hunnik värvilisi pabereid….ja sujuvalt hakkasime siis vaatama,mis nendest teha annab (meisterdamiseks peaks oma sahtleid ka vist uue ja huvitavaga täiendama!!)

Pildid on muidugi väga siuh-säuh tehtud, sest too hetk polnud mul plaanis sellest postitust teha.

kõike 002 kõike 005
Ma ausalt ei tea,miks Hannal see mossis nutmapuhkev nägu peas oli…tegelikult oli ta üpriski elevil, et tohtis ise liimipulka kasutada ja pabereid katki rebida.

Tegelikult ma kõige rohkem kartsingi seda liimipulka, aga peale selle,et Hanna esialgu arvas liimist kui huulepulgas, jäid muud kohad peale paberi õnneks liimimata.
kõike 011

TATARATAAA! Haha, ma tean, et paljud nüüd ootasid lõpptulemusega mingit wau momenti aga selline ta siis tuli….peaaegu,et täitsa Hanna enda tehtud (va emme abi liimimisel) ja mina olin ikka ääretult uhke ja H issile tuli ka väga muhe naeratus,kui ta ühte kunstiteost toanurgast silmas.

Aga andke nüüd kõik tuld ja õelge,mida veel vahvat ette võtta…või lähen pinteresti tuhlama:D….sest tundub,et Hannale sellised ettevõtmised meeldivad ja igapäevase paberi kritseldamise asemel võiks sekka ka miskit natuke loovamat teha.

2 kommentaari “Hanna tegi kunsti

  1. Lõikad tugevast paberist mingi kuju välja. Katad liimiga ja lased Hannal salvrätist väikseid tükke sinna kleepida. Või siis tükkidest väiksed pallid mudida ja neid sinna kleepida 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s