Girls night with sleepover

Laupäeval tähistas mu sõbranna oma 25juublit ja ma pole ammmu midagi nii väga oodanud. Ees ootas meid täielik tüdrukute õhtu, koos imematsvate kokteilide, tüdrukutele kohaselt koos sättimise ja tagatipuks veel ööbimisega pidu….ja see kõik toimus Tartu vanalinnas ühes äärmiselt kaunis korteris.

Kuna korteri üürimisest tuli ikka maksimum võtta, siis läksin sünnipäeva lapsega juba kolmest sinna, et kiirelt toidud ja joogid teiste tulekuks valmis sättida.

Peo alustasid imemaitsvad rabarberi mohhitod…..mida ma tagantjärgi vist tükk aega näha ei taha aga hästi maitsesid tõesti!
ann 25 012

Muidugi pean mainima, et ütlemata tore oli sorakil juuste, meigivabanäo ja dressipükstega peoga alustada…..sest enda valmispanekuks olid meil hoopis toredamad plaanid.
Peale mingit aega jutustamist, söömist,joomist oligi aeg end õhtuks valmis panna ja mis võiks selleks toredam olla,kui seda teha KÕIK KOOS…

….jahmm, mainin ära, et mõte sellest,kui tore on ikka oma tüdrukutega kõik koos meikida, lokke teha ja riideid valida, tundus mu peas hoopis toredam kui tegelikkuses:D. Kuna mu sõbranna oli just meigikoolituse läbinud, siis me enamus tahtsime, et ta meid tuuniks+ me kõik tahtsime endale soengut,mida me siis üksteisele seal kordamööda tegime….ehk kokku võttis see kõik meil LAUSA 3 tundi (aa ütlen ära ka,et meid oli 6 ja ük sõbranna oli juba sinna tulles valmis). Seega päris kaua aega kulus ja millest tagantjärgi oli meil päris kahju, et selle asemel oleks tahtnud rohkem koos lihtsalt maha istuda ja jutustada. Sellegipoolest oli meil tore ja olime väljaminekuks täiesti valmis.

ann 25 041ann 25 030

Kuna ma hiljuti käisin juuksuris,siis teadsin juba ette, et minu uued tumedamad kiharavad vajavad endasse lokke….ja mul oli täiesti õigus! Need sobisid mu juustele valatult.
ann 25 048

Peale sättimist õgisin kiirelt mõned pitsatükid sisse ja lõpuks saimegi rahulikult oma kokteilidega jätkata ja teha edasisi plaane linnapeale minekuks.

ei,oot oot….enne tuleb ikka kiirelt mõned ilupildid teha (ehk pildid “mina niisama seina ääres seismas”)
ann 25 066
…või meie niisama vetsus ühispilti tegemas, sest meil pole fotograafi
ann 25 149

Mu kaunid ja pöörased sõbrannad, kes me oleme niii erinevad aga samas nii sarnased(loogiline lause ju) aga siiski moodustame perfect matchi…

Peale lõbusat aga väga väsitavat õhtut linnapeal, ronisime veel sõbrannaga lõõgastavasse vanni ja peale seda vajusime oma linade vahele…..senikauaks,kui meist maha jäänud sünnipäevalaps ka lõpuks korteri jõudis ja mõtles, et hästi tore oleks meid kõiki ikkagist üles äratada! See ei olnud tal just kõige hiilgavam mõte aga andestame:D

Üks asi,miks ma nii väga seda õhtut ootasin, oligi juba see, et me jäime ööseks ja hommikul vara saime kohe koos muljetama hakkata ja ühiselt linna hommikusöögile minna. Täielikult kvaliteetaeg ikkagist!

Kuidas teistel tüdrukuteõhtutega?….kas mul pole mitte õigus,kui ütlen et iga tüdruk vajab vahelduseks aega oma sõbrannadega….et teha igast asju,mis tüdrukud ikka teevad ja pläkutada nii palju kui sülg suhu toob, ilma kartmata mõnda meestepilku,kes sul suu kinni tahaks teipida,kui räägid jalgade raseerimisest ja huulepulga toonist.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s