Tivoli

Tivoliiii on Tartus ja kuigi mul on väga väga väga õudsad mälestused osadest atraktsioonidest, otsustasin seekord ikka sõbrannadega liituda. Plaan nägi välja nii, et ise käin max ühel atraktsioonil ja viin lõbutsema hoopiski õepoja…

…olgu siis õeldud, et ma kahtlesin isegi selles ühes atraktsioonis, et kas ikka julgen. Sinna jõudes aga ei antud väga mõtlemisaegagi,kui juba tänu kambavaimule istusin ühe peal. Me polnud õhkugi tõusnud,kui ma juba kahetsesin ja salamisi emmet appi karjuda tahtsin.
tivoli 048

Jahmmm, karjusin mis ma karjusin aga kokkuvõttes oli see ikkagist väga lahe (ja väga jube). Hiljem kui teised tüdrukud olid mujal veel õudsamate peal käinud, siis takkajärgi tõdesid,et pold see üldse niii hirmus.

Otsustasin siis natuke oma hirmu vaos hoida ja ühel atraktsioonil veel käia…sellest pilti küll ei teinud aga etteruttavalt võin õelda, et kuigi ma jällegist karjusin nagu segane, siis hiljem tundsin pigem peapööritust ja tahtsin kiirelt maha saada enne kui ühe mõnusa okseralli teen.
Ei, ma ei oksendanud aga pea käis õrnalt ringi veel õhtul hilja koju jõudes.

Selle tivoliga ongi see jama, et ma ju nii tahaks käia ja lõbutseda ja miks mitte endale natuke adrealiini süstida aga….kurat see süda iga asja peale pahaks läheb. Ja et aru saada,kui tõsine mul selle iiveldusega on, siis võin õelda, et kõige tavalisema kiiguga ma ka õõtsuda ei kannata….kohe käib pea ringi.

AGA nagu ma enne mainisin on mul halvad (loe: KOHUTAVALT HIRMSAD) mälestused ühest teisest atraktsioonist, kus oma hulljulge mõtlemisega mõned aastad tagasi käisin.

Nõrganärvilistel mitte vaadata!

jahmm, see video on vist piisav selgitus mu hirmuks?:D

Sellegipoolest oli niii naljakas ja lahe vaadata teisi, kes käisid ja möllasid ringi (natuke kadestamisväärne ka ikka). Ja üks selle tuuri hirmsamatest atraktsioonidest sai teiste poolt vallutatud isegi kaks korda…
tivoli 050 tivoli 054
tivoli 023 tivoli 052
..ja nüüd tagantjärgi natuke kahetsen, et äkki oleks võinud  ikka seal ka käia ja äkki oleks nii mõnusa kogemuse saanud?! Njahh, äkki oleks püksi ka tulnud…mine sa tea.

Igatahes, kõik kes arvavad, et tivoli on mõttetu…siis andke sellele üks võimalus ja tehke endale üks tore (õudne!!!) päev….ja kui ise ei julge siis ma leian, et lastele meeldiks seal ka kindlasti ja tegevust ka neile jätkus. Minu Karlile (õepojale) meeldis küll väga ja peale mitmet natuke “titekamat” lõbusõitu võttis ka tema julguse kokku ja käis end hirmutamas…ja hiljem muidugi tõdes, et see oli ta lemmik!
tivoli 043

tivoli 058

 

2 kommentaari “Tivoli

  1. Mu viimane kogemus tivoliga kui sellisega oli vaaterattal käimine. Ja kui ma seal üleval olin siis alles avastasin, et ma pole mitte kuidagi seal toolis ju kinni. Ja siis tuli paanika ja ma tahtsin ainult alla saada.. Kõrgused ei ole minu jaoks 😀

    1. Ma kõrgust ei karda aga see paanika on ja jääb vist alatiseks, et kas ma olen ikka korralikult kinni:D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s