Lapse lemmikud kirsid

Meil maja kõrval on kirspuu….või noh õigemini ühe teise korteri aiatagant ripuvad kirsipuu oksad välja ja kurivaim Hanna avastas nüüd selle.

Alguses mögisesin Matuga natuke, et oli vaja see laps sinna viia, nüüd muud ei ole,kui istu kirsipuu all. Matu aga väitis, et Hanna vedas issi ise sinna…eks need punased mammud jäid siis lapsele kaugelt silma.

Igatahes meie väljaskäigud näevad nüüd nii välja, et me istumegi reaalselt poole õuesoleku ajast kirsipuu all, mina üritan Hannale selgeks teha, et kirsikive ei tohi alla neelata ja tema aina madalamatelt okstelt kirsse korjamas. Võtan Hannakese jälle sülle ja vean liivakasti või kuskile mujale eemale….tasub mul ainult korraks pilk lapselt keerata,kui ta on juba kadunud….jahm,sinna samma kirsipuu alla.

Ärge saage valesti aru,ma armastan kirsse….aga kirsipuu alla elama minna mul siiski soovi pole.

Õnneks alumiste okste kirsid on Hanna poolt suuremas osas hävitatud….ka toored, seega loodan et see suur korilase vaimustus tal neid ise korjata vaibub. Või siis järgmiseks istub ta sinna puu alla maha ja röögib niikaua kui mina talle neid kõrgemalt korjan…ja sellest järnevalt võin ennustada, et mõni “tore” vanatädi kutsub mulle politsei, et nende kirsid ära korjan.

…aga kuna ma seal kirsipuu all ikka omajagu aega veetma pidin,siis kasutasin ka seda enda hüvedes ära ja võtsin kaamera kaasa. Kahjuks kirsid ei asetsenud puu küljes üldse mulle sobivalt aga see selleks, õnneks leidsin paar karikakart ka:D

Katsetasin natuke teistmoodi pilditöötlust ka kui tavaliselt niiet aus kriitika on teretulnud:)
DSC_0855-2 DSC_0865
Varsti varsti on puu kindlasti punamarju täis ja siis lähen uuele katsele;).

DSC_0868 DSC_0870

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s