Esimesed jaanid peetud

Laupäeval sai esimene jaanipidu maha peetud ja ma ei tea,kas ma hakkan tõesti vanaks jääma aga vanad külajaanid,mis on kogu aeg nii vinged olnud, pole üldse enam nii meeleolukad.

Kuskile suurele jaanipeole pole mind kunagi miski väga tõmmanud, jaanidel meeldib ikka kuskil külakohas tsillida või hoopiski kellegi juures niisama grillida.

Laupäeval kõige pealt alustasimegi õe juures grillimisega ja seekord oli menüüs homemade burksid! Grill on ikka üks imeasi küll…..pane tavaline hakkliha grillile ja see maitseb burksi vahel lihtsalt imeliselt, lisaks veel meelepärast manti ja ongi hea kõhutäis olemas.
jaanid1 027
jaanid1 062 jaanid1 060
Hannale miniburks ja mulle ikka suur….kuigi ma alahindasin oma võimed süüa mitu burksi….sellest ühest kaugemale ei jõudnudki.

Tavaliselt suur nälg Hanna aga ei söönud oma tillukest einetki ära…kõik muu läks paremini suhu.

Hiljem läksime platsi peale ja siis tuli Hannale vist meelde, et ta pole väga söönud, sest kõik,kellel oli midagi söödavat, olid tema parimad sõbrad…..pool pidu möödus Hannal igatahes süües:D

….ja kuigi mina väga millesti seal vaimustuses polnud, siis Hannale meldis väga, sai ringi joosta ja noh veelkord süüa ja süüa.

Hanna pidas tublisti vastu poole 12ni, siis viisin ta ema juurde magama ja ise läksin beebimonitoriga pidusse tagasi (tänapäeva luksus:D). Lõpus läks isegi päris lõbusaks, paljud olid ära läinud edasi kuskile või koju ja me jäime väikse seltskonnaga veel istuma ja siis hakkas selline jaanide meeleolu sisse küll tulema. Kahjuks oli aga niiiiii külm (enamus olid talvejopedega), et läksin ka koju ära.

Mässisin end mõnusalt tekkide sisse ja vajusin unne…ja SIIS otsustas Hanna, et tema seda asja nii ei jäta ja hakkas iga poole tunni tagant mulle peale ronima. Nimelt Hanna õppis ära triki,kuidas reisivoodist välja ronida ja nii ta siis ronis. Ega siis jaanide ajal ei peagi magama….arvas Hanna vähemalt.

DSC_0618 DSC_0632

Eile käisime veel Tabiveres, kus esinesid hellad velled….ilm aga keeras nii ära ja kuna me polnud väga huvitatud põõsa all vihmavarjus istumisest, siis pikale see õhtu ei läinud.

Homme aga on meil oma küla jaanipäev.Seda ma kohe ootan jubedasti, Hanna viin õe juurde hoiule ja panen ka jaanide puhul ühe kräu maha või noh pigem naudin õhtut iga ilmasuguse ringi jooksmiseta 😀 Seekord grillimegi omaette ja naudime seltskonda, kui tuju siis käime ka bändi üle tsekkamas

….ja ühtlasi tuleb homme Matu kojuuuuu, kuu aega mittenägemist on minu jaoks ikka rohkem kui küll, enam kunagi ei taha!!!! Loodan,et Hansu tunneb oma issi ära ja väga kuri ta peale pole, kuigi viimasel ajal pole ta enam issiga telefonis “rääkimisest” huvitatud ja issi pilte näidates kõlab ka ainult pähh päähhh.

Kõigile aga ilusat jaani ja ärge väga kännuämblikuks jooge:D Ja üle lõkke ma ka ei soovita hüpata, sest see ei tõota kunagi head:D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s