järjekordne üllatus ja niisama loba

Täna oli ühel sõbrannal sünnipäev (jälle sünnipäev noh:D) ja hommikul otsustasime ka  väikse üllatuse talle teha….kuna pidu plaanis polnud siis ei jäänud meil muud üle,kui ise kohale ronida:D

Ajasime oma pundi kokku ja läksime üllatuseks kõik talle külla õnne soovima. Tubli Reelika küpsetas kaasa rabarberikoogi ja ei puudunud ka küünlad….mille põlema panemine koridoris ostus natuke raskemaks aga hakkama saime:D. Üllatunud näoga sünnipäevalaps avas ukse ja suur bande pistis ukse taga laulma….ja siis marssisime muidugi sisse, sõime kooki, kuulasime euro laule (veeel ei olegi siiber neist) ja olime niisama muhedad ( like always,hihi)!

11262308_892941147430554_655890589_n

Muidu aga olen ma Hannaga järjekordselt kahekesi…..Matu põrutas väljamaale ja jääme teda koju ootama loodeavasti jaanipäevaks.

Ma loodan,et see kord läheb kõik libedamalt, kuigi hetkel kordub see, et meie Hannaga mõlemad jälle haiged…või noh päris haiged veel ei ole aga midagi sinnapoole, ehk valus kurk,nohu ja natuke köha.

Hetkelgi kuulen,kuidas Hanna läbi une meeletult köhib, kohe valus kuulata:(

Loodan,et reedeks pole hullemaks läinud, sest mina lähen Buuuuurenile ja kuigi pidin Matu äkilise mineku tõttu plaanid ümber tegema, siis õnneks emps lohutas, et küll nemad Hannaga ise hakkama saavad ja ärgu mina Matu mineku pärast pahane ole!?

Ma ei tea ,miks ta arvab, et ma nüüd nii pahane olen, et Matu välismaale tööle läks…kuigi mulle see jah üldse ei meeldi, siis mis mul ikka kobiseda, raha on vaja ja õnneks ta sinna väljamaale tihti ära ei eksi.

Ma arvan,et ma olen aga ühe sigavinge õhtu ära teeninud ja loodetavasti on mul peale reedest kontserti põhjust tulla siia häid muljeid kirjutama;)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s