Erovisiooni ennustus

Meil sõbrannadega on igatahes käimas üks väike ennustusmäng, kus selgeltnägija võimed kasutame ainult Eesti riigi kohta ja auhind ona magus….

….1 euro:D

Tegelikult päris euroga me ei mõnita ja võitja ehk, kes pakub kõige lähemale…saab igalt osalejalt euri ja siis saab pea püsti poodi uut pluuset ostma minna näiteks.

Ma seekord täitsa kartsin ennustada, kuna Eestile ennustatakse päris head tulemust….aga sama oli ka Getter Jaaniga ju ja mitte ei olnud meie tulemus just kõige parem. Siiski ma usun tänavusse laulu rohkem ja peale mõningat uurimistööd ennustuskontorites ja mujal, pakun mina Eesti 5ndale kohale.

….tegelikult olin ma suht seal 3-6koha  vahel, seega valisin sellise kuldse kesktee.

Muidugi ma loodan, et mu ennustus täppi ei pane ja see aasta üllatab lugu meid veelgi parema kohaga…aga eks seda juba näha ole!

Õhtuks on mul laud kindlasti kaetud ja ootan sõpru külla, et üks vahva traditsiooniline euroka õhtu veeta….mis minusugusest eurofännis muud ikka oodata, vorbin valmis veel ühe tabeli, et oleks silme ees esinejate järjekord ja ära märgitud,mis laulud mulle meeldisid….sest tavaliselt kipuvad mul need maade nimed meelest minema ja kes siis enam mäletab,milline see hea laul oli ja milline mitte.

Mis kohta teie Eestile ennustate?

2 kommentaari “Erovisiooni ennustus

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s